دستگاه ورزشی کاردیوتویستر شبیه ساز کوهنوردی

پنج‌شنبه 12 بهمن‌ماه سال 1391 ساعت 10:12 ق.ظ

دستگاه ورزشی کاردیوتویستر شبیه ساز کوهنوردی

دستگاه ورزشی کاردیوتویستر شبیه ساز کوهنوردی ست ...کاردیوتویستر ترکیبی از دو دستگاه استپر و اسکی فضایی میباشد... اگر روزی 10 دقیقه با کاردیوتویستر کار کنید انگار که 10 دقیقه کوهنوردی کرده اید ... در مورد تاثیرات کوهنوردی هم که می دانید : از بین رفتن چربی های اضافی در ناحیه ران ها، پهلو ها، باسن و موجب خوش فرم شدن این اندام ها ،همراه با نمایشگر دیجیتال ( شامل نمایشگر کالری مصرفی ، تعداد پله در دقیقه ، تعداد کل استپ ها و زمان ).


نحوه کار کاردیو توئیستر:

دسته بالایی این دستگاه به چپ و راست می چرخد یعنی در حین اینکه شما در حال انجام حرکات پایین تنه با قسمت پایینی محصول می باشید با منحرف شدن توسط دسته بالایی اوج فشار را روی شکم و پهلو های خود احساس خواهید کرد همچنین تعادل شما روی وسیله توسط این دسته ها راحت تر حفظ خواهد شد در حین استفاده از این دستگاه تمام اندامهای شما درگیر می باشد. در واقع در هنگام استفاده از این دستگاه شما یک حرکت چرخشی به سمت چپ و راست و یک حرکت رفت و برگشتی به سمت بالا و پایین را انجام می دهید. وقتی پدال سمت راست دستگاه پایین می آید، فرمان دستگاه به سمت چپ و وقتی پدال سمت چپ دستگاه پایین می آید، فرمان دستگاه به سمت راست حرکت می کند. این دستگاه شامل اهرم تنظیم قدرتی است که امکان ورزش کردن در 7 وضعیت مختلف را به شما می دهد.
این سیستم نه تنها پایین تنه شما رو خوش فرم و عضلانی می کنه بلکه در ناحیه شکم ماهیچه ها را تقویت می کند. کاردیوتویستر با گارانتی کاهش وزن به تعادل رساندن فرم بدن افزایش توده ماهیچه / تقویت و فرم دهی آنها تقویت ماهیچه های شکم و چربی سوزی در این ناحیه کاهش 3 سایز در طی 6 هفته با استفاده روزی 10 دقیقه کاهش3-6 کیلو در طی 7 هفته استفاده روزی 10 دقیقه ارسال به سراسر ایران هزینه ارسال با فروشگاه ست


قیمت: 980,000 ریال

جهت خرید دستگاه ورزشی کاردیوتویستر شبیه ساز کوهنوردی گزینه زیر را کلیک کنید

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo