جذب گرد و خاک با گردگیر دستی گوداستر GO DUSTER

یکشنبه 8 بهمن‌ماه سال 1391 ساعت 10:36 ق.ظ

جذب گرد و خاک با گردگیر دستی گوداستر GO DUSTER

گردگیر دستی بدون سیم که سر گردان آن مثل آهنربا گرد و خاک را جذب و به هر جای سخت و غیر قابل دسترسی ایی نفوذ کرده و خانه شما را تمیز می کند.
این محصول، هنگام نظافت کردن تغییر شکل داده و به قسمت هایی نفوذ می کند که شما هرگز با دستمال و مواد پاک کننده نمی توانید آنجا را تمیز کنید.
فقط دکمه آنرا بفشارید تا شروع به چرخیدن و گردگیری کند. طی ایجاد الکتریسیته ساکن همه چیز را به خود جذب می کند.
تمیز کردن آن نیز به سادگی انجام می گیرد ، فقط کافی است سر آن را از بدنه جدا کرده و زیر شیر آب بگیرید.


گرد و غبار همه جا هست ! روی میز ، روی تلویزیون ، لا به لای دکوراسیون و حتی جاهایی که نمی توان به راحتی به آن دست پیدا کرد. ما برای این مشکل، این محصول را به شما پیشنهاد می کنیم ، گردگیری دستی بدون سیم که سر گردان آن مثل آهنربا گرد و خاک را جذب و به هر جای سخت و غیر قابل دسترسی نفوذ کرده و خانه شما را تمیز می کند.
تصور کنید چگونه ممکن است محصولی به شما اشتیاقی غیر قابل کنترل برای گردگیری ببخشد ، تا با یک حرکت تمام گرد و خاک ها را از بین برده و واقعا از این کار لذت ببرید !
فقط دکمه آنرا بفشارید تا شروع به چرخیدن و گردگیری کند. محصولی سبک ، قابل انعطاف که با گردش 250 دور در دقیقه ، طی ایجاد الکتریسیته ساکن همه چیز را به خود جذب می کند و این در حالی است که تمیز کردن آن نیز به سادگی انجام می گیرد ، فقط کافی است سر آن را از بدنه جدا کرده و زیر شیر آب بگیرید . . . . . . . .
MADE IN CHINA . . .
دارای 3 ماه گارانتی پخش لوازم خانگی هیراد نظافت هر گوشه و کنار سبک جذب 100% خاک بدون پخش کردن دارای 3 سر مختلف و اسپری بازدید کالا و تایید سلامت کالا پیش از ارسال دارای شرایط ارجاع کالا در صورت عدم رضایت امکان پرداخت وجه در محل ارسال 3 محصول برای 3 مشتری در هر ماه به قید قرعه بصورت کاملا رایگان پخش هیراد دارای مجوز رسمی از وزارت صنعت، معدن و تجارت


قیمت: 250,000 ریال

جذب خرید گردگیر دستی گوداستر GO DUSTER گزینه زیر را کلیک کنید

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo