شمع سوزنی NGK مخصوص خودرو های چهار سیلندر مدل بالا

پنج‌شنبه 5 بهمن‌ماه سال 1391 ساعت 09:21 ق.ظ

شمع سوزنی NGK مخصوص خودرو های چهار سیلندر مدل بالا

اگر خودرو شما شتاب ( کپ ) اولیه کمی دارد
آیا مصرف سوخت خودرو شما زیاد میباشد ؟
آیا دود زیادی تولید میکند ؟
آیا با توجه به حجم موتور در سربالائی ها به کندی حرکت میکند ؟
آیا موتور خودرو سر و صدای زیادی دارد و در سربالائی ها بیشتر میشود ؟
و ...

مطمعا باشید این شمع مشکل خودرو شما را برطرف خواهد کرد . نحوه عملکرد شمع های خودرو : در پیشرانه های احتراق داخلی نیروی موتور از احتراق مخلوط سوخت و هوا در انتهای مرحله تراکم بدست می آید. عمل احتراق با جرقه کوچک و سریع شمع در موتور آغاز و طی یک فرآیند پیچیده در زمان بسیار محدود صورت می پذیرد.
آیا می دانید در یک موتور 4 زمانه در دور موتور 3000 دور در دقیقه شمع هر سیلندر در هر ثانیه چند جرقه میزند؟ 25 جرقه! در دورموتور 3000 دور در دقیقه، موتور در هر ثانیه 50 دور می زند و در واقع 25 سیکل کامل در موتور انجام می شود.


در صورتیکه شمع هر کدام از جرقه های فوق را از دست بدهد مخلوط سوخت و هوای وارد سیلندر شده بدون آنکه انرژی خود را آزاد کند از محیط موتور بیرون رفته که نتیجه آن کاهش قدرت موتور و افزایش آلودگی هوا می باشد. همچنین بدلیل آنکه راننده با دور موتور مذکور به قدرت مورد نظر خود نمی رسد پدال گاز رابیشتر فشار داده و بدین ترتیب با مصرف سوخت بیشتر به مطلوب خود دست می یابد. شمع های سوزنی: بنا به خاصیت تمرکز الکترون ها در سر سوزنی شکل الکترود مثبت امکان تخلیه الکتریکی در دهانه باز تر شمع با همان ولتاژ قبلی فراهم است.
بازتر بودن دهانه شمع و جرقه بلند تر شعله گرمتر و در نتیجه احتراق مطمئن تر را حاصل می کند. همچنین با کمک جرقه گرمتر و بهسوزی سوخت وارده و نیز از دست نرفتن فرصت های جرقه زنی و داشتن سیکل های قدرت بیشتر با یک استدلال ساده افزایش قدرت موتور و کاهش مصرف سوخت نسبت به شمع های عادی قابل پیش بینی است.
همچنین کارخانجات معتبر با تست خودرو بر روی داینامومتر این استدلالات را در واقعیت تست و نتایج را منتشر کرده اند. با افزایش بهسوزی و احتراق کاملتر از آلایندگی های اگزوز کاسته و نتیجه آن کاهش آلودگی هوا و نیز افزایش عمر سیستم کاتالیزور اگزوز می شود. عمدتا کاتالیزور ها با رسوب ذرات نسوخته ، گرفته و موجب خروج با مشکل گاز های خروجی موتور ، کم شدن کارآیی موتور و فشار آوردن به اجزای موتور می گردد. محصول اصلی کشور ژاپن هر بسته شامل چهار عدد شمع سوزنی میباشد ( مناسب برای خودروهای چهار سیلندر ) الکترود مقاوم و پرقدرت با جرقه زنی بالا ( الکترود از جنس پلاتینیوم ) پرداخت وجه به مامور پست - تحویل 3 الی 5 روز کاری جهت ارسال محصول نوشتن کد پستی 10 رقمی در انتهای آدرس الزامی است در صورت نوشتن آدرس محل کار محصول سریع تر به دست شما خواهد رسید


قیمت: 750,000 ریال

جهت خرید شمع سوزنی NGK گزینه زیر را کلیک کنید

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo