از نافرم بودن بینی خود رنج میبرد؟ دستگاه کوچک کننده بینی IDAN

جمعه 22 دی‌ماه سال 1391 ساعت 01:10 ب.ظ

از نافرم بودن بینی خود رنج میبرد؟ دستگاه کوچک کننده بینی IDAN

آیا از نافرم بودن بینی خود رنج میبرد؟ آیا به علت بزرگ بودن بینی خود اعتماد به نفستان را ازدست داده اید؟ و مشکلات فراوانی پیدا کرده اید؟ راه حل مشکل شما نزد ماست.شما با کمترین هزینه وبدون هیچ گونه عمل جراحی میتوانید به راحتی این مشکل را حل کنید دستگاه کوچک کننده بینی آیدان دستگاهی است اختراعی با شماره ثبت اختراع 39376 که برای اولین بار در جهان توسط مخترعین ایرانی اختراع و توسط این شرکت طراحی و به تولید انبوه رسیده است.


در ابتدا ممکن است قابل باور نباشد که بتوان بینی را بدون عمل جراحی کوچک ساخت اما باید گفت در طول تاریخ اختراعات ، همیشه هر اختراعی در ابتدا قابل باور نبوده است دستگاه کوچک کننده بینی نیز از این قاعده مستثنی نیست در سال اول تولید شاید هیچ کس نمی دانست که این دستگاه با چنین استقبالی از سوی مصرف کنندگان روبرو خواهد شد. اما خوشبختانه با توجه به کارایی بالا در مدت زمان اندکی جایگاه خود را پیدا نمود و توانست بار دیگراستعداد و توانمندی ایرانیان را به جهانیان اثبات نماید.

1- این دستگاه فقط در بینی های گوشتی کاربرد دارد .
2- مدت استفاده 45 روز الی 2 ماه و هر روز بین نیم ساعت الی یک ساعت توصیه شده است .
3- برای تهیه این دستگاه فقط از نمایندگیهای معتبر و یا واحد فروش شرکت بطور مستقیم اقدام فرمایید.
4 - باتوجه به نمونه های تقلبی که در بازار رویت گردیده لذا به هموطنان توصیه می گردد اصل محصول را فقط با هولوگرام آیدان (idan) و گارانتی معتبر یک عدد صابون گیاهی رازک و ریموت کنترل LCD دار و بسته بندی جدیدتهیه فرمایند . دارای شماره ثابت حک شده روی بسته اصلی جهت مشاوره ، قیمت آیدان اورجینال برای فروش در سراسر ایران 218000 تومان است در هر فروشگاهی قیمت را پاییین تر از این دیدید مطمئن باشید تقلبی و فاقد گارانتی ست.
آیدان دارای گواهی ثبت اختراع ،ارای تقدیر نامه ها از جشنواره نوآوری و شکوفایی و تقدیر نامه از ریاست محترم جمهور، درج در کتاب مرجع وزارت بهداشت و درمان و دارای ایران کد می باشد. پس اگر قصد خرید آن را دارید به علت تبلیغات منفی عده ای انگشت شمار و چند نشریه داخلی به خود نگرانی راه ندهید و علت آن تبلیغات منفی نیز صرفا اینست که با عرضه آیدان عده ای منافع شخصی شان را در خطر دیده اند و اقدام به اینگونه تبلیغات میکنند دستگاهی کاملا ایرانی ودارای مجوز بهداشت ایران مخصوص بینی های گوشتی ، متورم و غضروفی زیبا کننده,کوچک کننده خرید پستی پرداخت در محل شهرستان هزینه به عهده سفارش دهنده تحویل با پیک در تهران واریز به حساب فروشنده هزینه ارسال به عهده فروشنده آیدان اصل را از نمایندگی معتبر با گارانتی و هولوگرام با اطمینان خریداری نمایید


قیمت: 2,180,000 ریال

جهت خرید دستگاه کوچک کننده بینی IDAN گزینه زیر را کلیک کنید

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo